Kwiat Jabłoni zagra koncert w ramach cyklu #KulturalnaStrefa!

Już we wtorek 26 maja 2020 roku, o godzinie 19:00 zapraszamy na spotkanie z duetem Kwiat Jabłoni na Facebooku Agora Muzyka!

Rodzeństwo Kasia i Jacek Sienkiewiczowie jako Kwiat Jabłoni po raz pierwszy zaprezentowali się polskim słuchaczom w marcu 2018 r., wypuszczając do sieci piosenkę "Dziś późno pójdę spać" wraz z teledyskiem, który na YouTube wyświetlony został już ponad 17 mln razy!

W piosenkach, które znalazły się na ich debiutanckim albumie rozbrzmiewają folkowe brzmienia, popowe chwytliwe melodie i przestrzenne efekty elektroniczne. Kasia i Jacek mówią jednak, że najważniejsza jest dla nich warstwa tekstowa ich piosenek. Rodzeństwo Sienkiewiczów śpiewa o życiu chwilą, próbach cieszenia się tym, co mamy, o ucieczce od konsumpcjonizmu i świata przesyconego pogonią za sukcesem, skłaniają słuchaczy do namysłu i nie pozostawiają obojętnym. "niemożliwe" to album głęboko poruszający zarówno słowami, jak i muzyką.

W marcu tego roku, zespół zaprezentował nowy utwór “Wodymidaj” nagrany wspólnie z Ralphem Kaminskim, który do tej osiągnął zawrotną liczbę 4 milionów wyświetleń.

Spotkanie z zespołem Kwiat Jabłoni odbędzie się już we wtorek, 26 maja 2020 roku, na Fanpage'u Agora Muzyka.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!