"Kult. Film" już dostępny w internecie!

Redakcja
28.05.2020 09:39
Kult. Film

Kult. Film (Materiały prasowe)

W sieci zadebiutował dokument o legendarnej grupie Kult - okazja do zobaczenia członków zespołu i jej lidera Kazika Staszewskiego oczami bliskich. Ten i inne tytuły NEXT FILM oglądać można na platformie Sieci Kin Studyjnych - mojeekino.pl. To również dzień startu akcji "Nadzieja" z udziałem wybitnych polskich pisarzy, reporterów i poetów.

Buntownicy z wyboru. Zespół, o którym mówi cała Polska. Dokument o legendarnej grupie Kult właśnie ukazał się online. Film zawiera wyjątkowe materiały z życia grupy oraz samego Kazika Staszewskiego.

 

„Kult. Film” w reżyserii Olgi Bieniek to emocjonująca opowieść o ludziach, bez których polska scena muzyczna nie mogłaby istnieć. Kamera towarzyszyła muzykom podczas trasy koncertowej oraz w życiu codziennym, pokazując fenomen grupy i jej niespotykanej więzi z fanami. Zdjęcia do filmu realizowane były w latach 2013-2019. Zostały uzupełnione o materiały archiwalne, również te należące do członków zespołu.

Film oglądać można za pośrednictwem VOD, Canal+ oraz wirtualnego kina – MOJEeKINO.pl, największej w Polsce platformy zrzeszającej kilkadziesiąt kin arthousowych. Na platformę można wejść z poziomu strony http://mojeekino.pl/, ale także przez stronę ulubionego kina. Każde kino przygotowuje swój indywidualny program skrojony na potrzeby jego widzów.

W najbliższych dniach „Kult. Film” będzie dostępny również na platformach VOD Onetu, Cyfrowego Polsatu i Vectry.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!