Matteo Bocelli śpiewa hit Eltona Johna "Can You Feel The Love Tonight"

Nowy projekt wyjątkowej współpracy Disney Music Group i Decca - "Disney Goes Classical".

Muzyka z filmów uwielbianych przez całe rodziny w nowych wersjach, w tym tematy z „Króla Lwa” w wykonaniu Mattego Bocellego, „Pieknej i Bestii”, „Aladyna” i wielu innych. Album trafi do sprzedaży 2 października 2020 roku. Pierwsza zapowiedź wydawnictwa – „Can You Feel The Love Tonight” w wykonaniu Matteo Bocellego – jest już dostępna. Posłuchajcie!

 

Jak mówi Matteo:

Jestem ogromnie podekscytowany, że dołączyłem do tego projektu z Disneyem. „Król Lew” to jeden z najukochańszych filmów mojego dzieciństwa i możliwość zaśpiewania głównego utworu jest dla mnie prawdziwym zaszczytem. Elton John jest jednym z moich muzycznych idoli, zarówno ze względu na jego umiejętność pisania piosenek, jak i wyjątkowy styl. Mam nadzieję, że w muzyce, nad którą obecnie pracuję, uda mi się to wykorzystać te wpływy, i że będę mógł ją już wkrótce zaprezentować.

Na płycie pojawi się także czterokrotnie nagradzana Grammy amerykańska sopranistka Renée Fleming z piękną wersją „When You Wish Upon a Star” z filmu „Pinokio”. Kolejne utwory, w tym w wykonaniu słynnej japońskiej gitarzystki klasycznej Kaori Muraji, zabiorą słuchacza w inny wymiar. Album „Disney Goes Classical” zachwyci rodziny na całym świecie, przenosząc magię arcydzieł filmowych z ekranu wprost do naszych uszu, jak nigdy dotąd.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!