Ricky Martin i Sting we wspólnym utworze "Simple" [POSŁUCHAJ]

Ricky zrobił fanom niespodziankę, wydając kilka dni temu nowy minialbum "Pausa". Promuje go singiel, na którym gościnnie możemy usłyszeć Stinga!

Na albumie "Pausa" znalazło się sześć premierowych utworów, pięć z nich to duety ze światowymi gwiazdami takimi jak Sting, Bad Bunny czy Carla Morrison. Poniżej możecie posłuchać pierwszego singla "Simple".

 
Bardzo się cieszę, że mogę przedstawić tę pierwszą część mojego albumu #PAUSAPLAY. To była praca pełna emocji i jestem niesamowicie zadowolony z tego, co osiągnęliśmy. Dziękuję wszystkim artystom, którzy mi towarzyszyli, czuję się ogromnie wdzięczny, że mogę na was liczyć. Sting, Carlita Morrison, Pedro Capo, Rene Perez Joglar, Bad Bunny i cały mój zespół za bycie częścią tej przygody.

- napisał artysta.

W trakcie swojej ponad 30-letniej kariery Ricky Martin zdobył ponad 100 platynowych płyt oraz sprzedał ponad 70 milionów płyt na całym świecie. Jego muzyka została nagrodzona ponad 100 razy, w tym 5 Grammy oraz 37 nagrodami Billboardu. Ricky jest także gwiazdą drugiego sezonu serialu “American Crime Story: The Assassination of Gianni Verace”. Oprócz muzyki i aktorstwa zajmuje się także działalnością charytatywną – wraz z fundacją MAC zebrał ponad 200 milionów dolarów.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!