Piotr Rubik zapowiada nowy album singlem "Fruwając w chmurach"

Utwór wykonuje Zosia Nowakowska oraz Michał Gasza. Tekst napisał Zbigniew Książek.

Piotr Rubik zaprezentował nowy singiel "Fruwając po chmurach", który jest zapowiedzią nowego albumu "Kantata Polska". Utworu możecie posłuchać poniżej.

Nowy album to bardzo przebojowe dzieło na Stulecie Niepodległości, pełne pozytywnych emocji, miłości, z dużą dawką energii! W koncercie wzięli udział znakomici soliści: Zofia Nowakowska, Marta Moszczyńska, Olivia Wieczorek, Michał Gasz, Marcin Januszkiewicz i Grzegorz Wilk oraz Wrocławski Chór Akademicki pod dyrekcją Alana Urbanka i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry. Razem prawie 115 wykonawców!

Premiera płyty nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. 

Jesienią tego roku Piotr Rubik wyruszy w trasę koncertową "Moja historia". Będzie to wyjątkowe muzyczne spotkanie z artystą. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną jego największe przeboje w wykonaniu wybitnych solistów, którzy na estradzie wraz z Piotrem Rubikiem oraz zespołem muzycznym zaprezentują zupełnie nowe, a czasem nieoczekiwane interpretacje znanych utworów.

Co więcej, Piotr Rubik opowie ciekawe i zabawne historie związane z powstawaniem poszczególnych utworów, a nawet wciągnie publiczność do wspólnego śpiewania.

Tak prezentuje się terminarz koncertów:

Olsztyn - 7.11.2020, Hala Urania

Częstochowa - 14.11.2020, Hala Częstochowa

Wrocław - 9.01.2021, Hala Stulecia

Gliwice - 23.01.2021, Arena Gliwice

Warszawa - 19.02.2021, COS Torwar

Suwałki - 20.02.2021, Arena

Lublin - 7.03.2021, Hala Globus

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!