Anita Lipnicka i John Porter zapraszają na "Nieprzyzwoity koncert" online

Sprawdźcie szczegóły wydarzenia.

Tego nikt się nie spodziewał, choć wszyscy na to czekali. Kultowy duet powraca z wyjątkowym koncertem. To jedyna szansa, by zobaczyć muzyków raz jeszcze!

Duet Lipnicka & Porter szturmem zdobył listy przebojów w 2003 roku. Ich pierwszy wspólny album - "Nieprzyzwoite piosenki"- pokrył się platyną, przez wiele tygodni pozostając w czołówce najlepiej sprzedających się płyt. Choć nikt nie spodziewał się tak ogromnego sukcesu komercyjnego, publiczność pokochała połączenie aksamitnego głosu Anity z rockową charyzmą Johna. Sale wypełnione po brzegi, kolejne świetne wydawnictwa. Aż pewnego dnia dowiedzieliśmy się, że muzycy postanowili swoje dalsze muzyczne ścieżki przemierzać samodzielnie.

Wielokrotnie namawiani na powrót, kuszeni organizacją spektakularnych tras, konsekwentnie odmawiali.Co więc takiego skłoniło ich do zagrania koncertu? Symbolika! Rok 2020 to zwieńczenie jubileuszu 25 lat na scenie Anity. Wokalistka ruszyła w okolicznościową trasę "Intymnie", podczas której pierwszy raz, poza zespołem, towarzyszy jej na scenie smyczkowe trio. To również rok, w którym przypada 40. rocznica wydania pierwszego wydawnictwa Johna- płyty "Helicopters". John także przygotowuje się do trasy z tej okazji. Nie bez znaczenia jest też fakt okrągłych urodzin muzyków. Trudno w to uwierzyć, ale Anita Lipnicka kończy właśnie 45 lat! 70. urodziny w sierpniu obchodził będzie John.Duet tworzył i koncertował wspólnie przez 10 lat.

Koncert odbędzie się 4 lipca 2021 roku o godz. 20:30 w Studiu Las.

Wychodząc naprzeciw panującej sytuacji, organizatorzy zadbali, by każdy z fanów miał szansę zobaczyć koncert. 100 unikalnych biletów na to wydarzenie pozwoli widzom spotkać się z muzykami twarzą w twarz i usłyszeć ich na żywo w warszawskim Studio Las.

Dla wszystkich, którym nie uda się zdobyć jednego ze 100 biletów, pozostaje transmisja online tego wydarzenia przez platformę live.studio-2.pl

Tylko do 25 czerwca dostęp do streamingu wykupić można za 29 zł.

Bilety zakupione pomiędzy 26 czerwca a 3 lipca dostępne będą w cenie 39 zł, a w dniu koncertu 45 zł.

Bilety dostępne są pod tym adresem.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!