Moda na sukces powraca! Ruszyły prace na planie

Najdłużej emitowany serial w polskiej telewizji powróci na nasze ekrany!

W Stanach Zjednoczonych nadal panuje napięta sytuacja związana z pandemią kornawirusa. Twórcy serialu "Moda na sukces" zdecydowali się jako pierwsi powrócić na plan filmowy po długiej przerwie. Niestety zaledwie po pierwszym dniu zdjęcia musiały zostać wstrzymane. Powodem miało być "lepsze dostosowanie planu do dużej liczby wykonywanych testów".

Aktorzy powrócą na plan we wtorek 23 czerwca 2020 roku. W oficjalnym oświadczeniu, wydanym dla portalu "Variety" czytamy:

Wstrzymaliśmy prace na bardzo krótko, aby zmodyfikować nasz protokół i lepiej dostosować produkcję do dużej liczby wykonywanych testów. Bezpieczeństwo pozostaje naszym najwyższym priorytetem, ponieważ rozwijamy serial. 'Moda na sukces' kręcony był dziś z główną obsadą i ekipą, a pierwszy dzień na planie był udany.

Serial "Moda na sukces" stworzony przez Lee Phillip Bell i Williama Josepha Bella, emitowany był w TVP od 5 września 1994 roku do 2015 roku. Opera mydlana jest aktualnie niezmiennie najdłużej emitowanym serialem w historii polskiej telewizji.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!