Adam Lambert odwołał koncert w Polsce

Artysta odwołał całą europejską trasę koncertową w związku z panującą pandemią koronawirusa.

Adam Lambert miał jesienią ruszyć w trasę koncertową promującą jego nowy album "Velvet". Artysta ma w Polsce wielu fanów, których ucieszyła informacja o wrześniowym koncercie, który miał się odbyć 7 września 2020 roku. Niestety z powodów bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa był zmuszony odwołać całą trasę. Organizator wydarzenia wydał oświadczenie, w którym napisał:

Informujemy, że koncert Adama Lamberta, zaplanowany na 7 września tego roku, nie odbędzie się. Uważnie obserwujemy bezprecedensową sytuację i stało się jasne, że z powodu koniecznych środków ostrożności podjętych na całym świecie, koncert nie może się odbyć. Bileteria, za której pośrednictwem zakupiłeś bilet, skontaktuje się z Tobą.

Artysta po blisko 10 latach koncertowania z zespołem Queen, postanowił powrócić z solowym materiałem. Nowy album Adama Lamberta, to hołd złożony latom 70. ubiegłego wieku. Słychać to wyraźnie w brzmieniu gitar oraz funkowych elementach kompozycji, ale mimo to całość płyty posiada nowoczesnym charakter. „Velvet” to popis wyjątkowych możliwości wokalnych Adama Lamberta. Na płycie gościnnie pojawił się Neil Rogers gitarzysta i producent, współzałożyciel zespołu Chic.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!