Kombii z premierowym utworem "Ochronię nas"

"Ochronię nas" to pierwsza z kilku planowanych piosenek przed oficjalną premierą nowego albumu, który zespół zapowiada na wiosnę 2021 roku.

Współautorem kompozycji oraz producentem muzycznym jest Michał Kożuchowski „Sir Mich”, znany z produkcji hip-hopowych studia Wielkie Joł. Teledysk do utworu przygotował Łukasz Kobylarz wg scenariusza zespołu. Możecie go zobaczyć poniżej.

 

Grzegorz Skawiński komentuje:

Uważam, że specyficzny nastrój i treść tej piosenki dobrze opisują klimat zagrożenia i tego, co się obecnie dzieje wokół nas. Jak bardzo ważna w tym czasie jest miłość, pokora wobec natury, przyrody oraz fakt, że wciąż bardzo dużo zależy od nas samych

Waldemar Tkaczyk, który jest autorem tekstu, powiedział:

„Ochronię nas” jest przede wszystkim piosenką o miłości do najbliższych, ale przez to i do wszystkiego, co nas otacza. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba i oprócz wrażeń czysto muzycznych wywoła także głębsze refleksje…

Dość długo czekaliśmy na premierową piosenkę od zespołu. Mamy dobrą wiadomość dla fanów grupy- nadszedł koniec oczekiwań! Według zapowiedzi muzyków jest to pierwsza z kilku planowanych piosenek przed oficjalną premierą nowego albumu, który zespół zapowiada na wiosnę 2021 roku.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!