"Spencer": Wiemy, kto zagra księżną Dianę w filmie biograficznym!

Aktorka znana z serii filmów "Zmierzch" wcieli się w postać królowej ludzkich serc, czyli księżnej Diany. Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące produkcji.

Film "Spancer" w reżyserii Pablo Larrina skupi się na najtrudniejszym etapie życia księżnej Diany, w którym zdecydowała się na rozwód. Akcja produkcji będzie toczyła się na początku lat 90. W głównej roli zobaczymy aktorkę Kristen Stewart, którą możecie znać z takich filmów jak "Zmierzch" czy "Królewna Śnieżka i Łowca". Reżyser zdradził w wywiadzie dla portalu Deadline, dlaczego wybrał właśnie ją.

Może być bardzo tajemnicza, bardzo delikatna i ostatecznie bardzo silna, a tego właśnie potrzebujemy. Myślę, że jednocześnie zrobi coś oszałamiającego i intrygującego.

Pablo Larrina odniósł się również do fabuły filmu:

Zazwyczaj książę się zjawia, odnajduje księżniczkę, prosi ją o rękę, a ona w końcu zostaje w końcu królową. Tak wyglądają bajki. Kiedy ktoś decyduje, że nie chce zostać królową i woli po prostu być sobą, wywraca tę bajkę do góry nogami. Zawsze byłem tym bardzo zaskoczony i myślałem, że bardzo trudno było to zrobić. I to jest serce mojego filmu. To świetna uniwersalna historia, która może dotrzeć do milionów ludzi i właśnie to chcemy zrobić. Chcemy stworzyć film o szerokim zasięgu, łączący się ze światową publicznością, która jest zainteresowana tak fascynującym życiem.

Książę Karol i Diana rozstali się w 1992 roku i rozwiedli cztery lata później, co było niespotykanym w dzisiejszych czasach posunięciem dla spadkobiercy tronu brytyjskiego. Diana zginęła tragicznie w wypadku samochodowym w Paryżu w 1997 roku w wieku 36 lat.

Myślicie, że to dobry wybór?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!