Powstanie "Mamma Mia 3"!

Po wielkim sukcesie drugiej części kultowego musicalu producentka zdradziła, że w planach jest kolejny film z piosenkami Abby!

Na tę wiadomość czekały miliony fanów musicalu "Mamma Mia" na całym świecie! Producentka dwóch pierwszych części Judy Craymer poinformowała o przygotowaniach do trzeciej odsłony serii. Prace nad produkcją miały wystartować kilka tygodni temu, jednak plany twórców pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Craymer w rozmowie z portalem "Daily Mail" powiedziała:

Miałam się tym zająć w najbliższych miesiącach, ale wtedy nadeszła pandemia koronawirusa. Myślę, że pewnego dnia powstanie kolejny film, ponieważ to od początku miała być trylogia. Wiem, że Universal chciałby, żebym go zrobiła.

To nie koniec dobrych informacji! Producentka zdradziła również, że usłyszymy w filmie cztery nowe piosenki Abby, które powstały specjalnie na wirtualny koncert zespołu. 

Film "Mamma Mia" w reżyserii Phyllidy Lloyd trafił do kin w 2008 roku i bardzo szybko stał się najlepiej zarabiającym musicalem, zyskując 610 milionów dolarów. Dziewięć lat później doczekaliśmy się kontynuacji "Mamma Mia: Here We Go Again". Druga część musicalu również okazała się kasowym sukcesem. Oba filmy dostępne są na Netflksie.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!