Zespół Depeche Mode udostępnił koncertową wersję hitu "Just Can't Get Enough"

Nagranie promuje DVD koncertowe "SPiRiTS in the Forest"

"SPiRiTS in the Forest" to film dokumentalny o tym samym tytule, który mogliśmy oglądać jeszcze w zeszłym roku w kinach w całej Polsce, a także niepublikowane wcześniej nagrania z dwóch berlińskich koncertów z trasy Global Spirit z 2018 roku. Wydawnictwo promuje wielki przebój "Just Can´t Get Enough"

 

Dzięki współpracy z Live Nation zapisy tych wydarzeń można było przedpremierowo obejrzeć w czwartek 25 czerwca na stronie organizatora koncertów i platformie YouTube w domowym zaciszu. Jeśli chcecie jednak poczuć się jak na prawdziwym koncercie i obejrzeć go z rzeszą fanów zespołu, zapraszamy na wyjątkowe pokazy w kinach plenerowych i samochodowych. Niesamowita atmosfera, która zbuduje się w tych miejscach, będzie najbliższa prawdziwemu koncertowi jak to możliwe. Największy z pokazów odbędzie się na Wrocławskim Stadionie, który korzysta z ekranu o wielkości 1500 metrów kwadratowych Pokaz odbędzie się w środę 1 lipca 2020 roku.

Szczegóły wydarzenia:

Warszawa - Fala - Pawilon nad Wisłą, Płyta Desantu, godzina 21:00 - https://www.facebook.com/ events/279172863197990 - darmowe kino plenerowe

Liczba miejsc na wydarzenia jest ograniczona. Projekcje zorganizowane są zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!