Alicia Keys prezentuje teledysk do nowego singla "Perfect Way To Die"

Marcin Michałowski
02.07.2020 09:01
Alicia Keys - Perfect Way To Die (Official Video)

Alicia Keys - Perfect Way To Die (Official Video) (Youtube)

Utwór zapowiada nadchodzący album artystki, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Światowej sławy gwiazda i piętnastokrotna zdobywczyni nagrody Grammy - Alicia Keys zapowiedziała nowy album "ALICIA", który trafi do sprzedaży 31 grudnia 2020 roku. Poznaliśmy już m.in. utwór "Underdog", który został napisany przez artystkę we współpracy z Edem Sheeranem. Piosenka od czasu publikacji znalazła się w 40 najczęściej odtwarzanych utworach w radiostacjach na terenie USA. Poprzednie single Keys - „Time Machine” i „Show Me Love” rekordowo, aż 11 razy zajęły pierwsze miejsce na liście Billboard Adult R&B Songs.

Do sieci trafił właśnie teledysk do singla "Perfect Way To Die", który promuje nadchodzący album. Możecie go zobaczyć poniżej.

 

Alicia Keys to kobieta renesansu - piętnastokrotna zdobywczyni nagrody GRAMMY – artystka/autorka tekstów/kompozytorka/producentka, uznana aktorka, autorka „New York Times” z najlepszymi wynikami sprzedażowymi, filmowo/telewizyjno/Broadwayowa producentka i potężny głos w świecie aktywizmu. Od premiery swojego debiutanckiego albumu „Songs in A Minor” sprzedała ponad 65 milionów płyt na całym świecie i stworzyła doskonały repertuar hitów i osiągnięć. „ALICIA” to siódmy krążek w dorobku artystki.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!