Ania Dąbrowska, Gromee i Abradab we wspólnym utworze "Powiedz mi"

Wyjątkowe połączenie trzech światów. Gromee - producent i DJ, Ania Dąbrowska - gwiazda pop, królowa kobiecych emocji oraz Abradab - raper, kultowa postać w świecie hip hopu. Z tego trio musi powstać przebój!

„Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka)” to utwór o relacji damsko- męskiej. Intrygujący tekst i zaskakująca produkcja muzyczna sprawiają, że utwór szybko zapada w pamięć. Za tekst piosenki odpowiedzialni są Ania Dąbrowska i Abradab. Singiel dostępny jest we wszystkich największych serwisach streamingowych.

Rok temu Gromee zaprezentował anglojęzyczną wersję utworu na rynek amerykański. W „Love me now” wsparł go WurlD I Devvon Terrell, a dziś z pomocą Ani i Abradaba prezentuje tę niezwykle emocjonalną wersję polskim słuchaczom. Możecie jej posłuchać poniżej.

 

Gromee to niekwestionowany król przebojów radiowych. Współtworzy głównie ze skandynawskimi i amerykańskimi artystami. Od kilku lat coraz chętniej współpracuje z rodzimymi gwiazdami. Na swoim koncie ma remixy i kolaboracje m.in. z Beatą Kozidrak, Reni Jusis, Edytą Górniak czy Golec uOrchestra.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!