Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze "A miało być jak we śnie"

"A miało być jak we śnie" to trzeci singiel z albumu Artura Rojka zatytułowanego "Kundel", który miał swoją premierę w marcu 2020 roku.

Artur Rojek postawił na współpracę z tymi sami twórcami, co 6 lat temu, ale w zupełnie nowej odsłonie. Za brzmienie albumu "Kundel" odpowiada znakomity producent i kompozytor Bartosz Dziedzic, natomiast w warstwie lirycznej Rojka ponownie wsparł Radek Łukasiewicz. Artysta zaprezentował właśnie nowy singiel "A miało być jak we śnie", na którym gościnnie wystąpił Taco Hemingway. Teledysk do niego możecie zobaczyć poniżej.

 

Tak o utworze mówi Artur Rojek:

W piosence pojawia się fragment krytykujący hip hop, ale nie oznacza to, że krytykuję ten gatunek generalnie. Mam swoich faworytów, i na świecie i w Polsce - hip hop nie jest mi obojętny i nigdy nie był. To nie przypadek, że w tej piosence pojawia się Taco Hemingway. Uważam go za jednego z najbardziej interesujących artystów ostatnich lat. Inspiruje mnie, mam pełen szacunek do efektywności pracy, jaką wykonuje, i jej wartości. Cieszę się, że on szanuje też moją muzykę. Ta współpraca to dla mnie ogromna nauka oraz ciekawe doświadczenie i mam nadzieję, że początek czegoś nowego.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!