Igor Herbut prezentuje nowy teledysk do singla "Wdzięczność" [WIDEO]

Utwór promuje debiutancki, solowy album artysty ,Chrust", który trafił do sprzedaży 17 kwietnia 2020 roku.

Fani czekali na solowy album Igora Herbuta ponad osiem lat! Artysta,ć znany jest z troski o swoją prywatność, nowym albumem wpuszcza słuchaczy w swój świat. Poniżej możecie zobaczyć teledysk do czwartego już singla "Wdzięczność".

 

Tak o utworze mówi artysta:

Myślę, że „Wdzięczność’’ napisałem w dużej mierze do siebie samego, jako moją afirmację, jako moją modlitwę, jako mantrę, jako list do siebie samego, który każdego dnia przypomina mi o tym, co ważne. Nie planowaliśmy do tego utworu teledysku, ale gdy zobaczyłem, jak bardzo wiele osób ten utwór porusza, pomyślałem, że muszę sprawić, aby to przesłanie dotarło, jak najdalej. Klip nagrywaliśmy w miejscu bardzo dla mnie szczególnym. Myślę, że można to dostrzec w tym obrazie, to nie jest po prostu lokacja. To ciąg dalszy tego pamiętnika, którym jest mój solowy album.

Album „Chrust” to znacznie więcej niż tylko głos i fortepian - to ponad 70 minut muzyki, na które składają się utwory, które nierzadko trwają nawet 7-8 minut. Oprócz premierowych utworów skomponowanych, napisanych, zaaranżowanych instrumentalnie, zaśpiewanych i zagranych na fortepianie przez Igora Herbuta, jest również utwór skomponowany do wiersza Leopolda Staffa, który w ubiegłym roku Igor wykonał na żywo w radiowej Trójce.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!