Igor Herbut prezentuje nowy teledysk do singla "Wdzięczność" [WIDEO]

Marcin Michałowski
07.07.2020 08:47
Igor Herbut - WDZIĘCZNOŚĆ

Igor Herbut - WDZIĘCZNOŚĆ (Youtube (Igor Herbut))

Utwór promuje debiutancki, solowy album artysty ,Chrust", który trafił do sprzedaży 17 kwietnia 2020 roku.

Fani czekali na solowy album Igora Herbuta ponad osiem lat! Artysta,ć znany jest z troski o swoją prywatność, nowym albumem wpuszcza słuchaczy w swój świat. Poniżej możecie zobaczyć teledysk do czwartego już singla "Wdzięczność".

 

Tak o utworze mówi artysta:

Myślę, że „Wdzięczność’’ napisałem w dużej mierze do siebie samego, jako moją afirmację, jako moją modlitwę, jako mantrę, jako list do siebie samego, który każdego dnia przypomina mi o tym, co ważne. Nie planowaliśmy do tego utworu teledysku, ale gdy zobaczyłem, jak bardzo wiele osób ten utwór porusza, pomyślałem, że muszę sprawić, aby to przesłanie dotarło, jak najdalej. Klip nagrywaliśmy w miejscu bardzo dla mnie szczególnym. Myślę, że można to dostrzec w tym obrazie, to nie jest po prostu lokacja. To ciąg dalszy tego pamiętnika, którym jest mój solowy album.

Album „Chrust” to znacznie więcej niż tylko głos i fortepian - to ponad 70 minut muzyki, na które składają się utwory, które nierzadko trwają nawet 7-8 minut. Oprócz premierowych utworów skomponowanych, napisanych, zaaranżowanych instrumentalnie, zaśpiewanych i zagranych na fortepianie przez Igora Herbuta, jest również utwór skomponowany do wiersza Leopolda Staffa, który w ubiegłym roku Igor wykonał na żywo w radiowej Trójce.

Polecamy również:

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!