Kiedy usłyszymy nowy singiel Bajmu? Beata Kozidrak odpowiedziała na pytania fanów

Piosenkarka zdradziła szczegóły swojej książki i opowiedziała o planach muzycznych. Posłuchajcie!

Beata Kozidrak znalazła chwilę czasu, aby odpowiedzieć na pytania fanów za pośrednictwem Instagrama. Poruszyła wiele ciekawych tematów. Dowiedzieliśmy się między innymi, że nowa piosenka Bajmu jest już gotowa i zespół niebawem będzie nagrywał teledysk! Bardzo możliwe, że usłyszymy ją jeszcze w lipcu! Artystka odniosła się również do plotek, dotyczących tego czy zasiądzie w jury programu "The Voice Of Poland". Cały zapis relacji live możecie zobaczyć poniżej.

Artystka zdradziła również ostatnio, że ma bardzo dużo wolnego czasu. Postanowiła go więc wykorzystać na pisanie książki, która ma zawierać elementy jej życia prywatnego.

Przeżyłam w życiu i piękne, i bolesne chwile. Chcę, by moja historia dawała nadzieję innym kobietom. Pokazała, że warto walczyć o siebie, swoje marzenia i mieć odwagę zmieniać swoje życie na lepsze. 

- skomentowała gwiazda.

Przypominamy, ze w 2019 powstał spektakl "Być jak Beata" w reż. Magdy Miklasz zainspirowany karierą Beaty Kozidrak. W sztuce wystąpili Maria Dąbrowska, Magdalena Wrani-Stachowska, Arkadiusz Buszko oraz Maciej Litkowski.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!