Tina Turner zaprezentowała taneczną wersję wielkiego hitu [WIDEO]

Młody dj Kygo wziął na warsztat prawdziwy klasyk lat 80. "What's Love Got To Do With It". Posłuchajcie!

Po stworzeniu nowej wersji utworu „Higher Love” Whitney Houston, która stała się globalnym hitem, Kygo wziął na warsztat prawdziwy klasyk lat 80.! „What’s Love Got To Do With It” Tiny Turner to utwór, który został wybrany przez magazyn Rolling Stone jednym z 500 najlepszych utworów wszech czasów. Teraz Kygo, dzięki współpracy z Tiną Turner, przypomina ten legendarny numer i zamienia go w prawdziwy parkietowy dynamit!

 
Dorastałem, słuchając 'What’s Love Got to Do With It'. To jedna z moich ulubionych piosenek Możliwość stworzenia nowej wersji tego utworu, to jeden z najlepszych momentów w mojej karierze. Uwielbiam pracować z takimi ikonami, jaką jest Tina i mimo że to było prawdziwe wyzwanie, jestem bardzo zadowolony z końcowego efektu!

– mówi Kygo

Ten rok jest bardzo intensywny dla Kygo. W maju artysta wypuścił swój trzeci album „Golden Hour”, na którym znalazły się takie single jak: „Lose Somebody”, w którym gościnnie wziął udział zespół OneRepublic oraz „Higher Love” z Whitney Houston, który zgromadził ponad 650 milionów odtworzeń oraz wyświetleń. W piosence z Whitney Houston Kygo użył archiwalnego nagrania z japońskiej wersji albumu „I’m Your Baby Tonight” z 1990 roku, które zawierało cover utworu Steve’a Windwooda.

Tina Turner jest artystką znaną na całym świecie. W ciągu swojej kariery zainspirowała miliony fanów, a jej twórczość to prawdziwa kolekcja klasyki muzyki pop. Ma na swoim koncie liczne hity, między innymi „It's Gonna Work Out Fine” (1961), „River Deep – Mountain High” (1966), „Proud Mary” (1971), czy „Nutbush City Limits” (1973). Artystka wydała 27 solowych albumów oraz zagrała 9 tras koncertowych.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!