"Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4": Zobacz pierwsze zdjęcia z planu!

Premiera filmu zaplanowana jest na początek 2021 roku.

Ostatnia część komedii "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" kontynuowała historię dwóch kultowych już filmów: „Kogel Mogel” i „Galimatias, czyli Kogel Mogel 2”. Na ekrany powrócili znani bohaterowie: Kasia, państwo Wolańscy, babcia Solska, Staszek Kolasa, Piotruś (który już dorósł i uwił sobie wygodne gniazdko). Film okazał się jedną z najchętniej oglądanych produkcji 2019 roku. Nic więc dziwnego, że twórcy postanowili pokazać dalsze losy bohaterów.

Kilka dni temu ruszyły prace na planie kolejnej części "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”! Komedia trafi do kin w styczniu 2021 roku. Na ekran powrócą Grażyna Błęcka-Kolska, Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Maciej Zakościelny i Katarzyna Skrzynecka.

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia, ale na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka.

- czytamy w opisie czwartej części komedii.

Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu:

Autorką scenariusza „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” - tak jak poprzednich 3 części produkcji - jest Ilona Łepkowska, za reżyserię tym razem odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz.

Czekacie na nową część "Kogla Mogla"?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!