Powstaje film taneczny z Jennifer Grey. Czy będzie to sequel "Dirty Dancing"?

Rozpoczęły się prace nad nowym filmem tanecznym, który ma być nową odsłoną kultowego "Dirty Dancing"!

Wytwórnia filmowa Lionsgate potwierdziła plotki, które krążyły po internecie od kilku tygodni. Powstaje film taneczny, którego fabuła trzymana jest w ścisłej tajemnicy. Jego akcja będzie rozgrywać się w latach 90. Producentką filmu jest gwiazda "Dirty Dancing" Jennifer Grey! Mało tego według nieoficjalnych informacji, zobaczymy ją również w jednej z głównych ról. Za scenariusz odpowiedzialni są Mikki Daughtry i Tobias Iaconis. W najbliższym czasie poznamy na pewno więcej szczegółów dotyczących tej produkcji.

Bez dwóch zdań - wszyscy kochamy "Dirty Dancing". Film pamiętamy nie tylko ze względu na wspaniałe piosenki ale także dzięki dwójce głównych bohaterów. Żeńska część widowni podkochiwała się w umięśnionym Patricku Swayze, natomiast absolutnie każdy był pod urokiem drobnej Frances "Baby", w którą wcieliła się Jennifer Grey.

Film "Dirty Dancing" miał premierę 17 sierpnia 1987 roku. Niskobudżetowa produkcja, która kosztowała zaledwie 5 milionów dolarów, bardzo szybko odniosła spektakularny sukces, zarabiając blisko 200 milionów dolarów ze sprzedaży biletów. W głównych rolach wystąpili Jennifer Grey i Patrick Swayze. Aktor zmarł 14 września 2009 roku. Przegrał walkę z rakiem trzuski. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!