Aktorzy serialu "Graczykowie" spotkali się po latach. Co szykują?

Czy czeka nas powrót kolejnego kultowego serialu? Joanna Kurowska zamieściła tajemniczy wpis. Zobaczcie!

W ostatnim czasie bardzo modne stały się powroty popularnych seriali po wielu latach nieobecności. Trwają aktualnie zdjęcia do nowych odcinków "Brzyduli" i "Usta Usta". Wszystko wskazuje na to, że czeka nas jeszcze jedna niespodzianka, która zapewne ucieszy wielu fanów serialu "Graczykowie". Joanna Kurowska zamieściła ostatnio na Instagramie post, w którym wspomina stare dobre czasy. 

Na Kaszubach będąc, znalazłam stare gazety, które zbierała mojej śp. Mama. Graczykowie, czy ktoś pamięta jeszcze ten serial??? Okazuje się, że jednak tak, bo na życzenie widzów mamy go reaktywować. Zrobiliśmy u mnie w ogrodzie przemiłe spotkanie ze Zbyszkiem Buczkowskim i scenarzystą Krzysiem Jaroszyńskim. Dołączyła do nas moja sąsiadka Ania Jurksztowicz. Było cudownie. Śpiewom nie było końca. A Wy chcielibyście zobaczyć Graczyków?

Serial "Graczykowie" opowiadał o perypetiach rodziny Graczyków i ich sąsiada, Romana "Buły" Bułkowskiego. Był emitowany w latach 1999–2001 i składał się z 57 odcinków. W głównych rolach wystąpili Joanna Kurowska oraz Zbigniew Buczkowski. Towarzyszyli im Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki, Krystyna Sienkiewicz, Jerzy Turowicz i Jan Kobuszewski.

Wydaje Ci się, że wiesz wszystko o bohaterach serialu "Graczykowie"? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź swoją wiedzę!

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!