"Hard For Me": Michele Morrone śpiewa piosenkę z filmu "365 dni" [WIDEO]

Utwór pochodzi z debiutanckiego albumu "Dark Room", który ukazał się na początku 2020 roku.

Michele jest z pochodzenia Włochem, pokochał Polskę podczas zdjęć do filmu „365 dni”. Z zawodu jest aktorem, ale jego pasją jest muzyka. "Hard For Me" to już drugi singiel Michele Morrone, promujący debiutancką płytę “Dark Room”. Teledysk możecie zobaczyć poniżej.

 

„365 dni” to opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

Produkcja pojawiła się premierowo na Netflixie 1 kwietnia 2020 roku. W ciągu zaledwie kilku dni film na podstawie książki Blanki Lipińskiej znalazł się na 1. miejscu TOP 10 serwisu. Pozostał na nim przez kilka tygodni. Później film wypadł z zestawienia. Jednak udało mu się ponownie powrócić na szczyt listy! Tym tematem zainteresował się prestiżowy magazyn "Forbes", który zauważył, że żadnemu innemu filmowi to się wcześniej nie udało!

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!