Łukasz Zagrobelny powrócił z nowym singlem "Jeszcze nie raz"

Artysta po czterech latach nieobecności na rynku muzycznym zrobił fanom niespodziankę. Czy to zapowiedź nowego albumu?

"Jeszcze nie raz" to tytuł najnowszej piosenki Łukasza Zagrobelnego. Wokalista pracował nad nią wraz z Karoliną Kozak i Bogdanem Kondrackim, odpowiedzialnymi również za ostatni studyjny album Łukasza "Ja tu zostaję". Teledysk możecie zobaczyć poniżej. 

 

Tak o nowym utworze mówi sam artysta:

Piosenka powstała na osłodę tych dziwnych czasów, kiedy nie mogę spotykać się z Wami na koncertach. Stworzyliśmy ją z moją niezawodną ekipą: Karoliną i Bogdanem :-) Czas podzielić się nią z Wami.

Łukasz Zagrobelny urodził się 1 lipca 1975 roku. Jest absolwentem szkoły muzycznej pierwszego i drugiego stopnia w klasie akordeonu. Pierwsze kroki na scenie stawiał w wieku 15 lat. Brał udział w ogólnokrajowych amatorskich przeglądach, konkursach i festiwalach dziecięcych. W 1997 został dostrzeżony przez nauczycielkę śpiewu i specjalistkę od emisji głosu Elżbietę Zapendowską, która zaprosiła go na prowadzone przez siebie i Andrzeja Głowackiego warsztaty wokalne w Grudziądzu. Artysta wydał do tej pory cztery albumy studyjny. Ostatni "Symfonicznie" ukazał się w 2013 roku. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!