Alanis Morissette wystąpiła z córką, która próbowała ją rozśmieszyć [WIDEO]

Artystka zaśpiewała utwór "Ablaze" z nowego albumu "Such Pretty Forks in the Road", który trafił do sprzedaży 31 sierpnia 2020 roku.

Piosenkarka powróciła po wielu latach nieobecności i postanowiła opowiedzieć o swoich problemach na nowym albumie! Alanis Morissette była ostatnio wirtualnym gościem w programie Jimmy'ego Fallona. Zaśpiewała nowy singiel "Ablaze". Towarzyszył jej synek, który za wszelką cenę próbował rozproszyć mamę. Cały występ możecie zobaczyć poniżej

 

Od 1995 roku Alanis Morissette jest jedną z najważniejszych songwriterek muzyki popularnej. Intymne teksty i charakterystyczne melodie pozwoliły zdobyć jej uznanie krytyków i fanów. Poza swoją muzyczną działalnością artystka walczy o prawa kobiet oraz szerzy wiedzę na temat fizycznego i psychicznego zdrowia. W 2016 roku zaczęła nagrywać comiesięczne podcasty „Conversation with Alanis Morissette”, w których rozmawia z autorami książek, lekarzami, edukatorami i terapeutami, poruszając tematykę psychospołeczną. W 2019 roku zaprezentowała swój spektakl na Broadwayu.

Czasem kluczem do sukcesu jest tych kilka decyzji, których dokonujemy w istotnych momentach naszego życia. Są takie chwile kiedy stajemy przed problemem i musimy wybrać, która opcja jest właściwa. Czy powinnam wrócić do koncertowania? Czy to już czas na nowy album? Czy powinnam poślubić mojego partnera? Czy chcemy mieć więcej dzieci? Co mam zjeść na śniadanie? Miliony opcji, z których musimy wybrać tę jedną. Na niektóre łatwo się zdecydować, a niektóre stanowią dla nas spore wyzwanie.

- mówi o albumie Alanis Morissette

Od ostatniego albumu artystki „Havoc and Bright Lights” minęło 8 lat, podczas których w życiu Alanis wiele się wydarzyło. Doświadczenie, które zdobyła pozwoliło jej ukończyć prace nad nowym materiałem „Such Pretty Forks In The Road”. Ten projekt to zarówno retrospekcje wydarzeń z przeszłości, jak i patrzenie w przyszłość. Płyta zawiera 11 utworów, które zostały nagrane wspólnie z Michaelem Farrellem (Morrissey, Macy Gray, Richie Sambora) oraz producentem Alexem Hopem (Troye Sivan, Ben Platt, Tove Lo).

Na żywo nowego albumu posłuchamy na koncercie Alanis Morissett 6 listopada 2021 roku w warszawskiej hali EXPO XXI.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!