Kasia Cerekwicka pokazała kulisy powstawania jej nowego klipu "W pogoni za szczęściem"

Utwór zapowiada szósty album artystki, który ukaże się 18 września 2020 roku.

Twórcą reportażu z planu realizacji teledysku do pierwszego singla z płyty "Pod skórą" jest Paweł Deska/Panów Trzech. Obok Kasi Cerekwickiej w głównej roli wystąpiła Magda Różańska oraz grupa Seniorów z grupy Dancing Międzypokoleniowy pod kierownictwem Pauliny Braun. Materiał z planu możecie zobaczyć poniżej.

 

Za produkcję albumu odpowiedzialny jest Marcin Bors (znany głównie ze współpracy ze sceną alternatywną czy rockową: Myslovitz, Nosowska, Hey, Zalef), który nadał albumowi charakterystycznego brzmienia „motown”. Całość uzupełnia nowoczesna, w szczególny sposób wykorzystana „elektronika”, co dzięki pomysłom Marcina i wrażliwości Kasi dało spodziewany efekt.

Piosenka opowiada o tym, jak to w życiu jesteśmy zabiegani, jak nie mamy czasu na nic, szczególnie ludzie młodzi. Jak pędzimy za karierą, za pieniędzmi… Zapominając, tak naprawdę, co jest ważne w życiu. Że nie tylko: praca, praca, praca, ale też przyjemności. Po raz pierwszy mam ogromną frajdę z tego, że będzie mnie w tym klipie najmniej.

- mówi artystka.

 

Czekacie na nowy album Kasi Cerekwickiej?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!