Christina Aguilera prezentuje teledysk do piosenki z filmu "Mulan" [WIDEO]

Kultowa bajka z lat 90. trafi ponownie do kin w zupełnie nowej odsłonie. Premiera filmu zaplanowana jest na 11 września 2020 roku.

W ostatnim czasie stało się bardzo modne tworzenie filmowych wersji kultowych animacji Disneya. W 2019 roku mogliśmy zobaczyć nowego „Króla Lwa”, „Dumbo” czy „Aladyna”. Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu "Mulan". Do sieci trafił właśnie teledysk do piosenki "Loyal Brave True" w wykonaniu Christiny Aguilery. Klip możecie zobaczyć poniżej.

 

Film w reżyserii Niki Caro opowie historię Hua Mulan, która w obliczu ataku najeźdźców z północy, wciela się do armii w miejsce swojego schorowanego ojca. Nowa produkcja Disneya będzie nie tylko oparta na słynnej animacji, ale również na oryginalnej „Balladzie o Mullan”, która była inspiracją na animowanego hitu.

W obsadzie zobaczymy Liu Yifei (Mulan), Donnie Yen (Tung, mentor i nauczyciel Mulan), Jet Li (cesarz Chin), Gong Li (potężna Xianniang i czarny charakter filmu), Jason Scott Lee (Böri Khan), Yoson An (Cheng Honghui), Tzi Ma (ojciec Mulan), Ron Yuan (sierżant Qiang), Doua Moua (Po), Jimmy Wong (Ling), Chen Tang (Yao) oraz Xana Tang (siostra Mulan).

Wybierzecie się do kin?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!