Aktorka polskiego pochodzenia zagra Księżną Dianę w serialu Netfliksa

Poznaliśmy szczegóły kolejnych sezonów popularnego serialu "The Crown". Sprawdź, kto wcieli wcieli się w postać królowej ludzkich serc, czyli księżnej Diany.

Przed nami 5 i 6 sezon jednego z najpopularniejszych seriali Netfliksa ostatnich lat. Mowa oczywiście o "The Crown", który opowiada o życiu Królowej Elżbiety II. W nadchodzących sezonach zostanie przedstawiona historia życia i śmierci Księżnej Diany Spencer. Twórcy serialu oficjalnie potwierdzili, że wcieli się w nią Elizabeth Debicki aktorka polsko-australijskiego pochodzenia. 

Jej słowa i jej czyny żyją w sercach tak wielu osób. To prawdziwy przywilej i zaszczyt móc dołączyć do tak wspaniałego serialu, który wciągnął mnie od pierwszego odcinka.

- skomentowała aktorka.

Przypominamy, że trwają prace and filmem biograficznym "Spancer" w reżyserii Pablo Larrina o życiu Księżnej Diany. Akcja produkcji będzie toczyła się na początku lat 90. W głównej roli zobaczymy aktorkę Kristen Stewart, którą możecie znać z takich filmów jak "Zmierzch" czy "Królewna Śnieżka i Łowca".

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!