Alicia Keys prezentuje teledysk do singla "So Done" [WIDEO]

Artystka, która wygrała Grammy aż 15 razy, łączy siły z nominowanym do tej nagrody, utalentowanym wokalistą R&B w nowym singlu "So Done".

Jest to delikatny utwór, a głosy artystów idealnie łączą się w nim z akompaniamentem gitary. Napisana we współpracy z Ludwigiem Göranssonem piosenka to ostatni singiel promujący nadchodzący album Keys zatytułowany „ALICIA”. W teledysku do „So Done” wystąpiła aktorka Sasha Lane. Wideo zostało wyreżyserowane przez Andy’ego Hines’a (Lizzo, Anderson .Paak). Klip przedstawia dwójkę artystów występujących podczas studniówki.

 
Jestem bardzo podekscytowana, że mogę podzielić się z fanami 'So Done'. Coś takiego nazywamy transem, od takiej energii po prostu nie sposób uciec. Współpraca z Khalidem była wyjątkowa. Ten utwór jest o byciu zmęczonym zmienianiem się tylko po to, żeby kogoś zadowolić i o nie przejmowaniu się pomysłami innych, jak powinno wyglądać nasze życie.

– mówi o utworze Alicia Keys.

Singiel „So Done” ukazał pare miesięcy po hicie „Underdog”, który znalazł się na liście Top 40 Radio. Alicia Keys zagrała ten utwór podczas gal wręczania nagród BET oraz MTV VMA. Już pod koniec 2019 roku ukazał się pierwszy singiel zapowiadający nowy album amerykańskiej artystki - „Show Me Love”, w którym gościnnie wziął udział Miguel. Piosenka stała się 11 w karierze artystki numerem 1 na liście Billboard Adult R&B Songs Airplay. Znamy też 3 inne single, które znajdą się na płycie „ALICIA”: „Time Machine”, „Good Job” oraz „Perfect Way To Die”.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!