Polski artysta nagrał utwór z orkiestrą Andrei Bocellego

Utwór zapowiada debiutancki album Szymona Grzybacza, którego możecie pamiętać z programów takich jak "Must Be The Music" czy "X Factor".

Debiutancki singiel „Malinowy” zapowiada pierwszy album artysty, który będzie ukierunkowany w alternatywny pop. Przy tworzeniu najnowszego singla współpracował z orkiestrą, która gra m.in. u boku światowej klasy artysty Andrei Bocellego. Szymon w swojej muzyce chciałby pokazać przede wszystkim żywe instrumenty, które w dzisiejszych czasach odchodzą w niepamięć. 

Premiera teledysku 19 sierpnia 2020 roku o godz. 10:00

 

Zobrazować ten singiel pomogła Warszawska Szkoła Filmowa. Jak sam Szymon wspomina:

Tym klipem chce podkreślić, jak toksyczna może być dla nas kontrola drugiego człowieka, jeśli ktoś przekracza pewne granice. Im bardziej ktoś chce zatrzymać nas na własność, tym bardziej robi krzywdę nam i sobie.

Szymon Grzybacz - 22-letni autor muzyki oraz tekstów. Z wykształcenia muzyk, realizator dźwięku pochodzący z województwa małopolskiego. W 2015 roku zachwycił publiczność, legendę polskiej muzyki rockowej Korę oraz pozostałe osoby z jury w programie "Must be the music - Tylko Muzyka" wykonując utwór "Your Man" z repertuaru Josha Turnera, trzy lata później, w 2018 roku zachwycił ukraińską publiczność w tamtejszej edycji programu "X-Factor". W każdym z tych programów wzbudził ogromne zainteresowanie swoją wyjątkową barwą głosu, stąd też w 2019 roku otrzymał propozycję od Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej i wyruszył z nimi w trasę koncertową po Polsce. Podczas koncertów występował m.in. w duecie z Kayah, Kasią Cerekwicką oraz Kasią Moś.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!