Zespół Kombii prezentuje teledysk do nowego singla "Przetrwamy"

Piosenka pochodzi z nowego albumu, który ukaże się wiosną 2021 roku.

Zespół Kombii nie zwalnia tempa i zaskakuje fanów wydaniem kolejnego singla "Przetrwamy". Do sieci trafił również teledysk, który możecie zobaczyć poniżej.

 

W opisie klipu czytamy:

Utwór „Przetrwamy” to pewnego rodzaju suma kilku spostrzeżeń, jakie nasuwały się chyba każdemu w tych trudnych - ostatnich miesiącach izolacji. Czy naprawdę potrzebujemy tak dużo jak kiedyś, aby żyć? Czy potrafimy powstać, kiedy nagły, niezależny od nas splot wydarzeń podcina nam bez litości nogi, krzyżując życiowe plany i marzenia? Czy poradzimy sobie w tych trudnych dla nas czasach? Pomimo niełatwych tematów poruszonych w piosence, daje ona otuchę - zawiera w sobie wiarę na lepsze jutro, bo przecież damy sobie radę i przetrawmy!

Nowocześnie zaaranżowana kompozycja lidera zespołu Grzegorza Skawińskiego, połączona z tekstem autorstwa Wojtka Byrskiego dała niezwykle ciekawy efekt końcowy. Piosenka „Przetrwamy” została wybrana do konkursu OPOLSKICH PREMIER i już 6 września 202 roku powalczy o tą prestiżową nagrodę na deskach Opolskiego Amfiteatru.

Według zapowiedzi muzyków nie jest to ostatnia tego typu niespodzianka. Usłyszymy więcej piosenek przed oficjalną premierą nowego albumu, który zespół zapowiada na wiosnę 2021 roku.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!