Beata Kozidrak potwierdziła, że pracuje nad kolejnym solowym albumem!

W jakim klimacie będzie nowa płyta piosenkarki? Sprawdźcie!

Beata Kozidrak z zespołem Bajm wystąpiła 23 sierpnia 2020 ork podczas koncertu "Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski". W rozmowie z "Faktem" artystka przyznała, że bardzo brakowało jej występów na żywo. Opowiedziała również o planach muzycznych.

Dzisiaj serce biło mi dwa razy szybciej, bo pół roku nie miałam kontaktu z publicznością. Koncert online to jednak zupełnie coś innego. To najdłuższy okres w moim życiu, kiedy nie grałam koncertów. Wszystkie plany moich występów i zespołu Bajm zostały przeniesione, ale też nie wiadomo na kiedy. Niemniej realizuje kolejne plany muzyczne, nowe projekty. Nie mogę wszystkie mówić, bo to są tajemnice, niemniej mogę powiedzieć, że z nowymi producentami pracuje nad solową płytą. To są młodzi ludzie, współpracuje tylko z młodymi ludźmi.

Według zapowiedzi Beaty Kozidrak zespół Bajm niedługo zaprezentuje nowy singiel. W jednym z ostatnich wywiadów artystka zdradziła, że piosenka jest gotowa i niebawem powstanie do niej teledysk.

Przypominamy, że w 2019 powstał spektakl "Być jak Beata" w reż. Magdy Miklasz zainspirowany karierą Beaty Kozidrak. W sztuce wystąpili Maria Dąbrowska, Magdalena Wrani-Stachowska, Arkadiusz Buszko oraz Maciej Litkowski.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!