Zespół Bon Jovi udostępnił teledysk do singla "Do What You Can"

Bon Jovi zabiera fanów na ulice Nowego Jorku w klipie do singla "Do What You Can". Utwór zapowiada album "2020", którego premiera zaplanowana jest na 2 października 2020.

Jon Bon Jovi słynie nie tylko z ponadczasowych hitów, ale także z działalności dobroczynnej. Gdy tylko rozpoczęła się przymusowa kwarantanna, muzyk pospieszył do Soul Kitchen Community Restaurant w Red Bank w stanie New Jersey, by pomagać potrzebującym. Sam siebie nazwał „celebrycką zmywarką”. Żona muzyka, Dorothea, uchwyciła gwiazdora, gdy ten polerował naczynia, a zdjęcie zostało udostępnione w mediach społecznościowych z podpisem „If You Cant’ Do What You Do… Do What You Can”, czyli: jeśli nie możesz robić tego, co robisz… rób to, co możesz. Kompozytorski zmysł Bon Joviego zaczął działać i tak następnego dnia powstała piosenka zatytułowana „Do What You Can”. Utwór jest kolejnym singlem zapowiadający nowy album zespołu zatytułowany „2020”.

W sieci pojawił się oficjalny klip do utworu. W wideo widzimy Jona, który, wyposażony w maseczkę, przedstawia, jak Nowojorczycy oraz miasto raczą sobie z kryzysem. Zobaczcie!

 
Zdjęcia na niemal pustych ulicach Manhattanu, w środku globalnego kryzysu, idealnie oddają sens „Do What You Can”. Taką pustkę możemy oglądać w wielu innych miejscach Ameryki zmagającej się z pandemią. Historie bohaterów życia codziennego z pierwszej linii frontu pokazują niesamowitą odwagę ludzi. Mam nadzieję, że ten teledysk da nam wszystkim wiele nadziei.

- mówi Jon Bon Jovi

Kariera Bon Jovi to ponad trzy dekady wspaniałych przebojów, 130 mln egzemplarzy sprzedanych albumów na całym świecie, tysiące koncertów zagranych w ponad 50 krajach dla ponad 35 mln fanów oraz miejsce w Rock & Roll Hall of Fame oraz Songwriters Hall of Fame. Przypominamy: nowy album grupy, „2020”, w sprzedaży od 2 października!

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!