Polska artystka nagrała piosenkę do filmu "Mulan" [WIDEO]

11 września 2020 roku na ekranach kin zadebiutuje aktorska wersja kultowej animacji Disneya "Mulan". Jedną z filmowych piosenek zaśpiewała należąca do grona najciekawszych młodych artystek Zuza Jabłońska, która ma na swoim koncie m.in. platynę za singiel "Powiedz mi to w twarz", czy współpracę z takimi artystami jak Jan-rapowanie, Siles i Kuba Karaś z The Dumplings.

Utwór zatytułowany „Wierna, odważna i prawa” będzie można usłyszeć m.in. na napisach końcowych filmu, a już dziś można go posłuchać w we wszystkich serwisach muzycznych. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny teledysk, który promuje film Disneya.

 
Wzięłam udział w tym projekcie, ponieważ bohaterka Mulan to taka trochę ja. Jest waleczna i odważna, ale stoi też przed ciężkimi wyborami. Utwór mówi o tym, że mimo porażek i zawahań, zawsze po deszczu wychodzi słońce. Poza tym jest to kolejne wyzwanie i ciekawe doświadczenie. Jestem z tych, co lubią podnosić sobie poprzeczkę coraz wyżej. Czuję się również bardzo wyróżniona i zaszczycona, że zostałam zaproszona przez Disneya do zaśpiewania tego utworu.

- mówi piosenkarka.

„Mulan” opowiada historię niezłomnej dziewczyny, która przywdziewa męska zbroję i staje się jednym z największych wojowników w historii swojego kraju.

W opisie filmu czytamy:

Cesarz Chin wydaje dekret mówiący o tym, że jeden mężczyzna z każdej rodziny musi służyć w jego armii, by bronić kraju przed najeźdźcami z północy. Hua Mulan, najstarsza córka szanowanego wojownika, przebiera się za mężczyznę i wstępuje do wojska, by zająć miejsce swojego schorowanego ojca i uratować jego honor. Rusza w podróż, która zmieni młodą dziewczynę w wielką wojowniczkę.

Film wyreżyserował Niki Caro na podstawie scenariusza Ricka Jaffy i Amandy Silver oraz Elizabeth Martin i Lauren Hynek.

Wybierzecie się do kin?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!