"Moda na sukces" w czasach pandemii. To wideo jest nowym hitem internetu!

Twórcy jednej z najpopularniejszych telenowel po raz kolejny zaskoczyli widzów swoją pomysłowością.

W Stanach Zjednoczonych nadal panuje napięta sytuacja związana z pandemią kornawirusa. Twórcy serialu "Moda na sukces" kilka tygodni temu zdecydowali się jako pierwsi powrócić na plan filmowy po długiej przerwie. Niestety zaledwie po pierwszym dniu zdjęcia musiały zostać wstrzymane. Powodem miało być "lepsze dostosowanie planu do dużej liczby wykonywanych testów".

Zdjęcia zostały wznowione kilka dni później. Okazuje się, ze twórcy wpadli na dość niecodzienny sposób, jak zadbać o bezpieczeństwo aktorów. W scenach pocałunków, aby zadbać o zachowanie odpowiedniej odległości, postanowili wykorzystać manekiny! Tak, dobrze czytacie, nie musicie przecierać oczu ze zdumienia. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaprezentować Wam fragment jednej z "intymnych" scen. 

Poniżej możecie zobaczyć natomiast kulisy powstawania nowych odcinków z wykorzystaniem manekinów. Okazuje się, że aktorzy bardzo dobrze odnajdują się w ich towarzystwie.

 

Serial "Moda na sukces" stworzony przez Lee Phillip Bell i Williama Josepha Bella, emitowany był w TVP od 5 września 1994 roku do 2015 roku. Opera mydlana jest aktualnie niezmiennie najdłużej emitowanym serialem w historii polskiej telewizji.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!