Mariah Carey świętuje 30. rocznicę swojego debiutu

Z tej okazji zapowiada premierę 16. rocznicowych płyt winylowych!

Globalna supergwiazda, autorka tekstów i piosenkarka Mariah Carey kontynuuje obchody 30-lecia (# MC30) swojej kariery artystycznej. Z tej okazji zapowiada premierę 16 rocznicowych 12-calowych płyt winylowych z katalogów Sony Music Entertainment / Legacy oraz Universal Music Group. Pierwsze albumy ukażą się w październiku 2020 roku, a ich wydawanie kontynuowane będzie do stycznia 2021 roku.

Mariah CareyMariah Carey Sony Music Polska

2 października 2020 roku Sony Music opublikuje dwupłytowy album CD oraz udostępni w serwisach cyfrowych album „The Rarities” Mariah Carey. Na albumie znajdzie się zbiór jej ulubionych utworów po które artystka sięgnęła do swojego muzycznego skarbca. Ta kompilacja niezwykłych, wcześniej niepublikowanych nagrań Mariah Carey z lat 1990-2020 to rewelacyjna muzyczna retrospektywa, celebrująca wyjątkowy artyzm i wizję artystki. Mariah Carey zagłębiła się w swoje archiwa, wybierając piosenki, które mają dla niej osobiste znaczenie. Analiza niektórych z tych utworów pojawi się w zapowiadanych wspomnieniach gwiazdy „The Meaning of Mariah Care”.

 

Wydawnictwo zawierać będzie również drugą płytę „Live at the Tokyo Dome,”, na której znajdzie się wcześniej niewydany materiał z jej pierwszego koncertu w Japonii zarejestrowany podczas trasy koncertowej Daydream World Tour w 1996 roku.

Ponadto na albumie znajdzie się utwór „Save The Day”, w pełni zrealizowane nagranie napisanej wcześniej piosenki, która nigdy nie została ukończona.

Winylowe wydanie (4LP) albumu „The Rarities” będzie dostępne od piątku 11 grudnia wyłącznie w sklepie internetowym Mariah Carey. Znajdą się tu również dwa specjalne zestawy dla fanów. Pierwszy zawierał będzie debiutancki, limitowany winyl Mariah Carey, egzemplarz The Meaning of Mariah Carey oraz limitowaną koszulkę. W drugim znajdzie się albumu „The Rarities” (2CD) egzemplarz The Meaning of Mariah Carey i limitowanej koszulki The Rarities. W sklepie artystki znajdą się również ekskluzywne wydawnictwa winylowe.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!