Sia i David Guetta po wielu latach znowu razem! Posłuchaj nowego singla "Let's Love"

Ten przebojowy duet ma już na swoim koncie kilka wielkich hitów. David Guetta i Sia, ponownie połączyli siły przy nowym singlu "Let's Love".

Nowy singiel został wyprodukowany i nagrany podczas tegorocznej izolacji. Piosenka ma nieść przesłanie miłości i nadziei na całym świecie. W tym roku David Guetta zebrał 1,5 miliona dolarów na rzecz walki z Covid-19 i skutkami pandemii dzięki streamowanym na żywo występom w Miami i Nowym Jorku, które przyciągnęły ponad 50 milionów widzów. Utworu "Let's Love" możecie posłuchać poniżej.

 

Przebojowy duet zdobył wiele szczytów list przebojów, odkąd po raz pierwszy nawiązał współpracę w 2011 roku i stworzył hit "Titanium". Piosenka, która dziś ma ponad miliard streamów, dotarła do 3. miejsca radiowego zestawienia w USA i była piątym numerem Guetty w top 10 notowania Billboard Hot 100. Następnie, w 2012 roku artyści wrócili z "She Wolf (Falling To Pieces)", który zgromadził 500 milionów odsłon na YouTube. Później były jeszcze "Bang My Head" z Fetty Wapem (2015) oraz "Flames" (2018), który był najczęściej emitowanym utworem w europejskich rozgłośniach.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!