Robbie Williams i The Struts wykonali na żywo nowy singiel "Strange Days"

Robbie pojawił się gościnnie na nowym albumie Brytyjczyków. Ostatnio wystąpili wspólnie podczas meczu charytatywnego.

Na początku września 2020 roku w serwisach cyfrowych ukazał się wspólny utwór Robbiego Williamsa i The Struts zapowiadający nowy krążek brytyjskiej grupy. Muzycy mieli okazję wystąpić ostatnio podczas meczu charytatywnego "Soccer Aid for Unicef 2020"

 

Zespół The Struts powstał w Derby w Anglii w 2012 roku. Występowali przed takimi gwiazdami jak The Rolling Stones, The Who, Guns N’ Roses, Mötley Crüe czy Foo Fighters. Pojawili się również na najważniejszych festiwalach na całym świecie, w tym m.in. Lollapalooza, Governors Ball, Isle of Wight i wielu innych.

Robbie Williams ma na swoim koncie wiele nagród, między innymi jest laureatem największej liczby nagród Brit Awards - aż 10 wygranych, w tym za Najlepszego Brytyjskiego Artystę Solowego, czy Najlepszy Teledysk. Kompilacja jego najlepszych i najpopularniejszych piosenek zajęła 1. miejsce wśród bestsellerów w 18 różnych krajach. Natomiast w Wielkiej Brytanii składanka ta okazała się najlepiej sprzedającym się albumem w historii. Zdobył 3 nagrody Ivora Novello dla Najlepszych Autorów Piosenek. W 2003 roku zagrał 3 koncerty w Knebworth, które łącznie zgromadziły 365 tys. widzów. Trafił do Księgi rekordów Guinnessa - w ciągu jednego dnia sprzedało się 1,6 mln biletów na jego koncerty.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!