Michael Bublé, Gary Barlow i Sebastián Yatra we wspólnym singlu "Elita"

Elita światowego popu i latino w jednym utworze! Gary Barlow, Michael Bublé I Sebastián Yatra prezentują wspólny singiel "Elita", jest to zapowiedź nowego solowego albumu Barlowa zatytułowanego "Music Played By Humans".

„Music Played By Humans” to następca wydanego w 2013 podwójnie platynowego w Wielkiej Brytanii albumu „Since I Saw You Last”. „Elita” to z kolei singiel celebrujący siłę kobiet. To uzależniająca mieszanka popu zmieszanego z latino, a głosy trzech wokalistów tworzą niezwykle smakowitą mieszankę. Praca nad utworem rozpoczęła się jeszcze w listopadzie 2019. Możecie go posłuchać poniżej.

 

Jak wyjaśnia Gary:

Na początku byliśmy tylko ja i Michael. Ale potem powiedział mi, że zna tak utalentowanego gościa, który świetnie pasuje do utworu. Godzinę później byliśmy już na łączach, a gdy Sebastián odesłał nam utwór, byliśmy zachwyceni. Ma niesamowitą charyzmę. Wszystko brzmiało tak autentycznie!

Michael Bublé dodaje:

Nie wydaje mi się, abym kiedykolwiek uczestniczył w popowym projekcie, gdzie trzy tak wyraziste osobowości idealnie ze sobą współgrają. „Elita” to świetne przedsięwzięcie łączące różne kultury i aspekty muzyki. Stanowiliśmy dla siebie wzajemną inspirację i wyszła z tego mieszanka doskonała. Piosenka jest ekscytująca, seksowna i dodaje sił!

Gary Barlow zyskał popularność jako wokalista zespołu Take That, w którym występował kiedyś również Robbie Williams. Artysta do tej pory wydał cztery albumy solowe. W tym ostatni "Since I Saw you Last" z 2013 roku. Płyta „Music Played By Humans” trafi do sprzedaży 27 listopada 2020 roku.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!