Reżyser "Cichej nocy" szykuje film o Beacie Kozidrak

Artystka pochwaliła się tą informacją na Facebooku. Poznaliśmy również pierwsze szczegóły produkcji.

Przypominamy, że na początku 2019 premierę miał spektakl „Być jak Beata, o charyzmatycznej polskiej wokalistce Beacie Kozidrak. Jak się okazuje, barwne życie artystki zainspirowało również twórców filmowych. Piosenkarka zamieściła na Facebooku zdjęcie i pochwaliła się, że powstanie o niej film. Wyreżyseruje go twórca "Cichej Nocy" Piotr Domalewski, a producentami są Leszek Bodzak i Aneta Hickinbotham.

Według zapowiedzi Beaty Kozidrak zespół Bajm niedługo zaprezentuje nowy singiel. W jednym z ostatnich wywiadów artystka zdradziła, że piosenka jest gotowa i niebawem powstanie do niej teledysk.

Grupa Bajm ma na koncie ponad 3 miliony sprzedanych płyt i 7 tysięcy zagranych koncertów. Zespół zdobył wszystkie najważniejsze i najbardziej prestiżowe nagrody muzyczne przyznawane w Polsce. Ponadczasowość utworów oraz niesamowita charyzma i barwa głosu Beaty Kozidrak do dzisiaj przyciągają na koncerty dziesiątki tysięcy fanów. Przypominamy, że w listopadzie 2018 roku zespół wyruszył w wyjątkową trasę koncertową z okazji 40-lecia działalności artystycznej.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!