Roksana Węgiel nagrała utwór do filmu "Tajemniczy Ogród"

Marcin Michałowski
06.10.2020 09:35
Roksana Węgiel ft. Pawbeats - Tajemnice

Roksana Węgiel ft. Pawbeats - Tajemnice (Youtube (kadr z filmuRoksana Węgiel ft. Pawbeats - Tajemnice (piosenka promująca film 'Tajemniczy Ogród')))

Jedna z najpiękniejszych baśni wszech czasów po raz kolejny trafia na wielki ekran. Premiera już 16 października 2020 roku.

Tym razem za jakość, rozmach i nowatorskie podejście odpowiada producent takich filmów jak „Harry Potter”, „Paddington” oraz „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”. Roksana Węgiel i Wojciech Malajkat nagrali utwór do polskiej wersji językowej najnowszej filmowej adaptacji “Tajemniczego ogrodu”! Zobaczcie teledysk:

 

A tak prezentuje się zwiastun filmu:

 

W opisie produkcji czytamy:

Gdy dziesięcioletnia osierocona Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem i jego bardzo zasadniczą gospodynią, nie może nawet podejrzewać, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia. Mimo surowych zakazów, Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, by wkrótce trafić na fantastyczny i ogromny ogród. To tu, wraz z miejscowymi chłopcami Dickonem i Colinem oraz bezpańskim, uroczym psiskiem, dziewczynka odkryje moc wyobraźni, przyjaźni i odwagi.

Wybierzecie się do kina?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!