Zespół Perfect prezentuje ostatni singiel "Głos" [WIDEO]

Posłuchajcie pożegnalnego utworu legendarnego polskiego zespołu.

Do sieci trafił właśnie długo wyczekiwany premierowy i zarazem ostatni singiel zespołu Perfect "Głos". Utworu możecie posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych. Poniżej możecie zobaczyć teledysk:

 
Ostatni „Głos” zespołu Perfect wraz z autografami członków zespołu, wydany na płycie CD jako edycja kolekcjonerska numerowana, w ilości jedyne 500 egzemplarzy będzie miał swą premierę 14 października 2020 roku. I to już finał.

- czytamy w oświadczeniu zespołu.

Grupa Perfect to skała, opoka, gigant polskiej muzyki rockowej. Szyld i emblemat, niemal wdrukowany, wtłoczony w nasze serca i umysły. Mimo okresów burz i naporu, roszad personalnych czy wreszcie okresów, kiedy przestawał istnieć, za każdym razem wracał z podniesionym czołem. Mało, z nowymi piosenkami, które również w nowej rzeczywistości, w wolnej Polsce stawały się z marszu przebojami: "Kołysanka dla Nieznajomej", "Niepokonani" czy ostatnimi laty – "Wszystko Ma Swój Czas" i "Odnawiam Dusze".

Jak w zwierciadle odbija się w piosenkach Perfectu zarówno rzeczywistość, jak i nasze indywidualne historie. Radości, tęsknoty, miłości czy pragnienia. Odbija się nasze życie i to niezależnie od metryki. W każdym momencie trafialiśmy i wciąż trafiamy przecież na „perfectowy” i zarazem perfekcyjny hit.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!