Andrzej Piaseczny i Grzegorz Skawiński we wspólnym utworze "Przeczytaj Mnie"

Z takiego muzycznego połączenia musi wyjść coś dobrego. Przekonajcie się sami!

Artysta zaprosił do pracy nad utworem "Przeczytaj mnie" Grzegorza Skawińskiego, który wykonał solo gitarowe. Za scenariusz i reżyserię klipu odpowiedzialny jest Andrzej Piaseczny. Teledysk możecie zobaczyć poniżej.

 

Tak o nowym singlu mówi Andrzej Piaseczny:

Szkolne pytanie „co autor chciał przez to powiedzieć”, będące zmorą lat przeszłych, z biegiem czasu nie wydaje się aż tak brutalnym. Z jednej strony każdy odbiorca, według własnej chęci i doświadczeń i tak usłyszy w utworze to, co podpowie mu jego wewnętrzny głos. Z drugiej zaś przywołany do tablicy twórca zyskuje możliwość własnego komentarza, na którą nie powinien się chyba obrażać.
Tym razem światło, w jakim chciałbym pokazać moje słowa, postanowiłem powiększyć o obraz własnego pomysłu. Do jego realizacji zaprosiłem troje artystów plastyków. Jaśmina Parkita, Zuza Milewska i Mateusz Pięta malują to światło w sposób dosłowny. Ciało dorosłego mężczyzny, pełne niedoskonałości i śladów życia, zapisują własnym obrazem. Choć trwa on jedynie moment, to przecież zostanie jak każda znacząca, miniona chwila. Bardzo dziękuję moim nowym przyjaciołom za podjęcie tego tematu. Za ich pracę, która nie wychodzi przecież poza ramy popkultury, rzuca na nią jedynie trochę inne światło.
Gościem specjalnym ścieżki dźwiękowej jest Grzegorz Skawiński. Opowiedziałem mu, choć pewnie innymi słowami, co chciałbym przekazać, działając na zmysły słuchacza i widza. Jego wkład w ten obraz, to partia solowa na gitarze. Grzegorzu, Tobie również pięknie dziękuję. A teraz... zapraszam do czytania. Przeczytaj mnie.

Ostatni album artysty "O mnie, o tobie, o nas" ukazał się w 2017 roku. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!