Patrycja Markowska prezentuje nowy singiel "Pod wiatr" [WIDEO]

Marcin Michałowski
15.10.2020 10:15
Patrycja Markowska

Patrycja Markowska (Jan Bogacz / TVP / East News)

Artystka zaskoczyła fanów, publikując nowy utwór. Posłuchajcie!

Po singlu „Niepoprawna” - letnim, dynamicznym przeboju Patrycji Markowskiej, teraz artystka wypuszcza w świat nieco bardziej refleksyjny, jesienny utwór pt. „Pod wiatr”. Rockowa i pełna tęsknoty ballada. Patrycja eksploruje swoje ulubione obszary muzyczne, wracając utworem do rockowych korzeni. Poniżej możecie zobaczyć teledysk:

 
Chcę mówić o tym, co ważne. Pandemia odciska na nas swoje piętno, zmienia nas i pewnie długo będzie w nas rezonować. Ma jednak swoje dobre oblicze - sprawiła, że znowu skupiliśmy się nie na błahostkach, ale na tym co nas jako ludzi definiuje. Na relacjach. Na bliskich. To znajdziecie w piosence „Pod wiatr”.

– mówi o piosence Patrycja.

Poruszającemu tekstowi towarzyszą ciekawe muzyczne brzmienia. „Pod wiatr" nagrane z żywym instrumentarium wydaje nam się mieć potencjał do ponadczasowości. To jest to, co kochamy w muzyce. Nastrojowy utwór, pięknie zagrany z poruszającym odbiorców tekstem, nawiązuje do charakteru rockowych ballad Edyty Bartosiewicz czy pierwszych utworów Cheryl Crow.

Do współpracy nad singlem Patrycja Markowska zaprosiła producenta Macieja Wasio, który jest również współautorem muzyki.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!