Twórcy hitu "Don't Dream It's Over" powracają po latach z nowym albumem!

Pierwszy premierowy utwór od ponad dekady oraz gość-niespodzianka w przezabawnym klipie - kultowa grupa Crowded House powraca z singlem "Whatever You Want".

W klipie do singla „Whatever You Want” pojawia się charyzmatyczny Mac DeMarco, dla którego jest to debiut w aktorskiej roli. Teledysk możecie zobaczyć poniżej.

 

Grupa Crowded House wraz z premierą utworu ogłosiła trasę koncertową w Nowej Zelandii w marcu 2021 pod szyldem „To the Island”. W składzie koncertowym, jak i w składzie nagrywającym premierowy kawałek, znaleźli się członkowie-założyciele zespołu – Neil Finn i Nick Seymour. Ponadto szeregi Crowded House zasilają producent i klawiszowiec Mitchell Froom, gitarzysta i wokalista Liam Finn oraz perkusista Elroy Finn. Jak mówi Neil Finn:

Jesteśmy podekscytowani i pełni energii w związku z ogłoszeniem naszej trasy koncertowej w Nowej Zelandii w marcu 2021. Te koncerty będą radosną okazją dla nas wszystkich, by zaprezentować piosenki z przeszłości, które wciąż zyskują nowych fanów, jak i ujawnić nieco premierowego materiału dla naszej rodzimej publiczności. To niesamowity zaszczyt.

- mówi Neil Finn.

Po pełnej sukcesów trasie Neila Finna z Fleetwood Mac, Neil i Nick Seymour nabrali energii oraz inspiracji do rozpoczęcia nowego rozdziału w historii Crowded House. Z ich muzyką dorosły nowe pokolenia, które teraz będą miały okazję do wysłuchania kultowych hitów z 35-letniego dorobku grupy na żywo.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!