Edyta Górniak wykonała hit "I Will Survive" w programie "Jaka to melodia?"

Wokalistka już niejednokrotnie zaskoczyła swoich fanów coverami największych przebojów. Nie inaczej było w programie "Jaka to melodia?".

W jednym z ostatnich odcinków programu "Jaka to melodia?" muzyczną gwiazdą była Edyta Górniak. Piosenkarka wykonała jeden z największych hitów z repertuaru Glorii Gaynor "I Will Survive". Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

 

Edyta Górniak ma na koncie sześć albumów, w tym ostatni „My”, który ukazał się w 2012 roku. Edyta Górniak poinformowała ostatnio, że po ośmiu latach fani w końcu doczekają się nowej płyty! Data premiery jest owiana wielką tajemnicą. Album powstawał w Stanach Zjednoczonych, we współpracy z amerykańskimi producentami z Nashville. Płytę promuje singiel "Lime".

W wywiadzie dla "Faktu" artystka powiedziała.

Nie będzie to płyta bardzo popowa. Ja od popu odeszłam trochę i myślę, że te ostatnie rzeczy to pokazały – „Andromeda”, wcześniej „Your High”, „Król”. Poszłam jednak bardziej w taką współczesność i elektronikę. Takiego stricte popu tam nie będzie, natomiast mam nadzieję, że się ludziom spodobają te utwory.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!