Queen i Adam Lambert opublikowali koncertową wersję hitu "Somebody To Love"

Queen i Adam Lambert do tej pory zagrali wspólnie 218 koncertów dla ponad trzech milionów osób. Po raz pierwszy ich niesamowite występy na żywo zostały uwiecznione w formie oficjalnego wydawnictwa "Queen + Adam Live Around the World".

Od czasu pierwszego występu w 2009 roku, gdy Brian May i Roger Taylor pojawili się jako goście finału ósmego sezonu „American Idol”, którego uczestnikiem był Adam Lambert, połączenie Queen + Lambert stało się jednym z najbardziej rozchwytywanych koncertowych składów na całym świecie. Ich ostatnia trasa po Oceanii okazała się rekordowa – koncert na ANZ Stadium w Sydney oglądało ponad 60 tysięcy osób! Liczba wszystkich szczęśliwców, którzy mieli okazję podziwiać zespół z Lambertem na żywo, zbliża się do czterech milionów. Gdyby nie pandemia, Brian, Roger i Adam właśnie zakończyliby trasę po 9 europejskich krajach z 27 koncertami. COVID-19 sprawił, że muzycy musieli znaleźć inny sposób, by pozostać z fanami w kontakcie.

Album "Queen + Adam Live Around the World" jest podsumowaniem wspólnych tras koncertowych Adama Lamberta z zespołem Queen. Na płycie znalazło się 20 utworów, które zespół wybrał spośród 200 zagranych koncertów. Poniżej możecie zobaczyć koncertową wersję hitu "Somebody To Love"

 

Queen + Adam Lambert wydali wspólnie do tej pory singiel „You Are The Champions” – lockdownowy hymn dla wszystkich zmagających się z pandemią na pierwszej linii frontu. W ciągu premierowego miesiąca klip zgromadził niemal 4 mln wyświetleń.

„European Rhapsody Tour” została przeniesiona na 2021 rok i zacznie się 23 maja koncertem w Bolonii, a zakończy 7 lipca występem w Madrycie. W ramach tournée grupa planuje 10-dniową rezydencję w londyńskiej O2 Arena.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!