Justyna Steczkowska udostępniła wyjątkowy "Leśny koncert" [WIDEO]

To pierwszy taki koncert pełen magii i piękna przyrody, który odbył się w prawdziwym lesie. Justyna Steczkowska stworzyła niezwykłą muzyczną opowieść o niespotykanej urodzie polskich lasów.

Ostatnia płyta Justyny Steczkowskiej "Maria Magdalena" zagrana w leśnej scenerii z orkiestrą kameralną i dwoma harfami zachwyca niespotykaną harmonią i idealnie podkreśla piękno przyrody. Artystka przeniosła nas w magiczny świat elfów i leśnego mikrokosmosu i podkreśla, jak ważna jest współzależność między człowiekiem a przyrodą, a przede wszystkim harmonia pomiędzy tymi światami. Zapis całego koncertu możecie zobaczyć poniżej.

 
Nagranie przeprowadzono 22 września 2020 roku na terenie podwarszawskiego Nadleśnictwa Jabłonna, do którego artystka zwróciła się i otrzymała zgodę nadleśniczego wraz ze wskazaniem miejsca i warunków, jakie ekipa nagrywająca musi spełnić, by przedsięwzięcie mogło się odbyć bez szkody dla lasu i przyrody. Organizatorzy zastosowali się w pełni do uzgodnionych zasad.

– mówi specjalista Służby Leśnej, Krzysztof Trębski.

Podczas koncertu „Justyna Steczkowska - Koncert Online w Lesie” nie były używane systemy głośnikowe, ponieważ każdy z muzyków wykorzystywał odsłuch douszny, dźwięk, jaki był generowany, nie przekraczał 70 db. Muzycy byli od siebie oddaleni na odległość, która nie pozwalała na wytworzenie większego ciśnienia akustycznego.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!