"Ojciec Chrzestny III" powraca w nowej odsłonie. Zobacz zwiastun

Kultowy film Francisa Forda Coppola doczekał się nowej wersji. Sprawdźcie szczegóły.

Reżyser postanowił przemontować film "Ojciec chrzestny III". Dodatkowo został zremasterowany obraz i dźwięk. Mało tego Coppola postanowił zaskoczyć fanów nowym początkiem i końcem filmu. Do sieci trafił właśnie oficjalny zwiastun "The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone" możecie go zobaczyć poniżej.

 
Stworzyłem nowy początek i zakończenie sceny finałowej, przearanżowałem inne sceny, ujęcia, zmieniłem muzykę i tematy. Wraz z odnowionym obrazem i dźwiękiem uważam, że jest to bardziej właściwe zwieńczenie „Ojca chrzestnego” i „Ojca chrzestnego II”, jestem wdzięczny Jimowi Gianopulosowi i Paramount, że pozwolili mi tego dokonać.

- mówi reżyser.

"The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone" ma trafić do wybranych kin w Stanach 4 grudnia 2020 roku. Kilka dni później zadebiutuje na VOD i płytach Blu-ray.

"Ojciec Chrzestny III" miał premierę w 1990 roku. Był zakończeniem trylogii uznawanej za jedną z najlepszych w historii kina. Film zdobył siedem nominacji do Oscara i zarobił ponad 136 milionów dolarów.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!