"Kevin Sam w domu" ponownie zagości w naszych domach w Wigilię!

Czy ktoś potrafi sobie wyobrazić Święta bez "Kevina samego w domu"? Telewizja Polsat nie zamierza rezygnować z bożonarodzeniowej tradycji!

Emisję „Kevina samego w domu" w okresie Bożego Narodzenia należy uznać za swego rodzaju telewizyjną tradycję. Co roku w grudniu pada pytanie nie o to, czy film zostanie wyświetlony, lecz kiedy i w której stacji. Mamy dobrą wiadomość dla fanów kultowej świątecznej komedii. Telewizja Polsat już po raz 18. wyemituje w Wigilię o godz. 20:00 „Kevina samego w domu"!

Są sprawy ważne i ważniejsze, a Kevin w święta należy do tych drugich.

- powiedział Stanisław Janowski, prezes zarządu stacji Polsat.

Kevin Sam w Domu" i „Kevin sam w Nowym Jorku" pomimo upływu lat są najczęściej oglądanymi świątecznymi filmami. W Polsce stało się już tradycją, że w Święta Bożego Narodzenia całe rodziny zasiadają przed telewizorami i oglądają losy niesfornego Kevina McCallistera.

Przypominamy, że w grudniu 2018 roku Macaulay Culkin po blisko 28 latach ponownie wcielił się w bohatera kultowej świątecznej komedii. Aktor powrócił do domu McCallisterów, aby nagrać reklamę Google Asistant. W 60-sekundowym nagraniu zostały odtworzone najbardziej kultowe sceny ze świątecznej komedii. Jednak tym razem „dużemu Kevinowi" pomagał nowy produkt od firmy Google.

"Kevin sam w domu" doczeka się nowej wersji na Disney+

„Kevin Sam w Domu" doczeka się nowoczesnej wersji! Film będzie dostępny na nowej platformie streamingowej Disney+. Pod koniec 2019 roku poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące obsady i fabuły produkcji. Na ekranie zobaczymy między innymi Archiego Yatesa, Ellie Kemper i Roba Delaney'a. Za reżyserię odpowiedzialny będzie Dan Mazer, a scenariusz napisał duet Mikey Day i Streeter Seidell.

Jak zapowiedzieli twórcy, mimo że będzie to reboot na podstawie oryginału, fabuła i bohaterowie zostaną lekko zmienione. Archie nie będzie odgrywał roli Kevina McCallistera tylko, zagra zupełnie nowe dziecko. Akcja filmu ma być osadzona w obecnych czasach. Bez zmian pozostanie motyw przewodni filmu, czyli rodzina wyjeżdża na wakacje i zapomina o swoim najmłodszym dziecku. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!