Eurowizja Junior 2020 już w niedzielę. Jak głosować na Polskę w konkursie?

Wielkimi krokami zbliża się konkurs piosenki Eurowizja Junior 2020. Jak głosować na polską reprezentantkę? Głosowanie startuje dzisiaj!

Podobnie jak w poprzednich latach eliminacje do konkursu piosenki Eurowizji Junior 2020 odbyły się w programie "Szansa na sukces". Decyzją widzów oraz jurorów Polskę w tym roku reprezentować będzie 10-letnia Alicja Tracz. Dziewczynka wystąpi z piosenką "I'll Be Standing". Jej finałowy występ możecie zobaczyć ponizej.

 

Eurowizja Junior odbędzie się 29 listopada 2020 roku. Ponownie zostanie zorganizowana w Polsce. W tym roku jednak ze względu na panującą pandemię koronawirusa będzie wyglądała zupełnie inaczej. Reprezentanci musieli nagrać wcześniej swoje konkursowe występy. Całość będzie transmitowana w telewizji oraz internecie.

Eurowizja Junior 2020: Jak głosować na Polskę? Głosowanie online

Pierwszy etap głosowania online rozpocznie się 27 listopada 2020 roku o godz. 20:00 i zakończy się tuż przed samym koncertem finałowym, czyli 29 listopada o godz. 16:59. Każda osoba może oddać maksymalnie 3 głosy. Zasady nie uległy zmianie i nadal można głosować na reprezentanta swojego kraju. Głosowanie online zostanie wznowione, gdy zostaną zaprezentowane wszystkie występy konkursowe. Internauci będą mieli tylko 15 minut na oddanie głosu.

Zobaczcie szczegółowe instrukcje:

 

Polska przez ostatnie dwa lata triumfowała podczas Eurowizji Junior. W 2018 roku Roksana Węgiel wygrała konkurs z piosenką „Anyone I Want To Be”, a rok później Viki Gabor zwyciężyła w odbywającym się w Gliwicach konkursie piosenki Eurowizja Junior.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!